Sukces Dziewcząt ILO na Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych!

W dniu 8 kwietnia, na malowniczej „Polanie”, odbyły się emocjonujące zmagania w ramach Mistrzostw Powiatu w Biegach Przełajowych. Nasze dziewczęta z ILO nie tylko stanęły na podium, ale również zdominowały zarówno rywalizację indywidualną, jak i drużynową, zdobywając awans do prestiżowego Finału Województwa Pomorskiego.

W rywalizacji indywidualnej, reprezentantki ILO wykazały się niezwykłą determinacją i siłą. Agata Machnikowska zdobyła złoto, pokazując klasę i nieprzeciętne umiejętności biegowe. Zuzanna Dziedzic wywalczyła miejsce na podium zajmując znakomite III miejsce, co jest dowodem jej wytrwałości i ducha sportowej rywalizacji. Pozostałe zawodniczki, Magda Majewska, Wiktoria Grabara, Julia Śmieszniak oraz Sandra Statkiewicz, również wykazały się znakomitą formą, zajmując kolejno IV, V, VI i VII miejsce, co świadczy o wysokim poziomie przygotowań i zespołowego ducha naszych dziewcząt.

Nasz zespół w składzie sześciu zawodniczek nie miał sobie równych w rywalizacji drużynowej, wyraźnie dystansując pozostałe szkoły i zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego. To olbrzymi sukces i potwierdzenie wysokiej klasy naszych biegaczek.

W finale wojewódzkim, który odbędzie się 12 kwietnia w Gdyni, nasze nadzieje będą spoczywać na barkach Agaty Machnikowskiej i Zuzanny Dziedzic. Mamy pełne przekonanie, że dziewczęta pokażą siłę, determinację i ponownie zdobędą najwyższe laury, reprezentując naszą szkołę na najwyższym poziomie.

Opiekun drużyny, Pan Bogdan Kuchar, nie kryje dumy z osiągnięć swoich podopiecznych i jest przekonany o ich dalszych sukcesach. „To było wyjątkowe popołudnie dla nas wszystkich – powiedział. – Wspaniała atmosfera, determinacja i duch sportowej rywalizacji były widoczne na każdym kroku. Jesteśmy dumni z naszych dziewcząt i już teraz trzymamy kciuki za ich sukcesy w Gdyni!”

Gratulujemy naszym biegaczkom i z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości z finału wojewódzkiego.