”Szkoła talentów i młodych z pasją”

Serdecznie zapraszamy na premierę spektaklu słowno -muzycznego pt.„Mickiewiczowskie Zaduszki” w dniu 30.11.2017r. o godz.17.00 w Auli ILO. w wykonaniu uczniów klasy IB o profilu artystyczno-prawnym.

Uczniowie Klasy 1B brali udział w międzynarodowych warsztatach artystycznych, gdzie przygotowali pierwszy swój spektakl. Scenariusz do przedstawienia przygotowano na podstawie „Dziadów”cz.II Adama Mickiewicza. Reżyserem  i zarazem prowadzącą warsztaty wokalno-aktorskie jest Pani Maria Seibert, która realizuje innowację  pedagogiczną pt. ”Szkoła talentów i młodych z pasją”.

Międzynarodowe warsztaty artystyczne odbywały się w ramach projektu polsko-ukraińskiej wymiany młodzieży. Oprócz wspólnej integracji uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach tworząc wspólną prezentację artystyczną. Spotkanie zaowocowało wspaniałym przedstawieniem. Aktorzy, amatorzy przygotowują swój spektakl pierwszy raz.