Turniej Scrabble w Sienkiewiczówce

We wtorek i środę w naszej szkole odbył się  VI Turniej Scrabble po angielsku. Do zawodów przystąpiło sześć drużyn dwuosobowych z pięciu klas (1a, 2c, 3c4, 3c3 x2 i 3d3). Walczyły one we wtorek w trzech meczach półfinałowych, które wyłoniły 3 awansujące do finału pary. Finał odbył się w środę, a walka o zapisanie się w annałach Naszej Szkoły była bardzo zacięta. Finałowe ułożenie liter widać na załączonym zdjęciu.

A teraz gratulacje dla zwycięskiej pary – Ani Szczepanek i Bartosza Wiśniewskiego z klasy 2c. W tej emocjonującej walce drugie miejsce zajęli Jakub Grochecki i Michał Tober z klasy 1a, a trzecie miejsce przypadło Nikoli Olszewskiej i Jakubowi Rzoska z 3d3.

Tak ułożyła się rywalizacja w języku angielskim, a jak będzie po polsku?

Śledźcie wiadomości o zapisach w Librusie, bo turniej po polsku tuż po przerwie świątecznej.