ZACHWYCA SWOIMI FOTOGRAFIAMI

Najwyższy już czas, by na ogólnym forum uczniowskim przedstawić kolejną ciekawą postać.  Pamiętamy, że od pewnego czasu funkcjonuje w bibliotece I LO w Malborku, cykl wystaw pod wspólnym tytułem „Szkolna Galeria”.

Tym razem wypatrzyliśmy uczennicę z klasy 2c4 –  Łucję    Waleryś.  Jej pasją jest fotografia. Bezpośrednio od niej dowiedzieliśmy się, że „natura jest bardzo piękna i warto ją czasem uwiecznić”. Wzięła więc w swoje ręce profesjonalny sprzęt i wykonała przepiękne zdjęcia, by każdy mógł spojrzeć na tę wspaniałą naturę.

Zachęcamy do podziwiania prac Łucji Waleryś, wyeksponowanych na sztalugach w czytelni szkolnej oraz on-line. Warto ukoić oczy otaczającym  nas naturalnym pięknem.

Organizatorzy!