Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w I LO w Malborku

Pierwsze półrocze roku szkolnego 2023/2024 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza dobiegło końca. W związku z tym w dniach 11-12 stycznia 2024 r. odbyły się w szkole apele podsumowujące pracę uczniów od 4 września 2023 r. do 12 stycznia 2024 r.

Wyróżniono uczniów którzy osiągnęli najwyższe wyniki: Emilia Wiśniewska z klasy 1 C  oraz Alex Wiloch z klasy I F

Wśród klas pierwszych najwyższe wyniki w nauce uzyskali również:

IA – Kamila Makarenko, Weronika Sulikowska, Michał Tarapata, Bartosz Tokarz, Paulina Warlikowska;

IB – Natalia Taras

IC – Patrycja Błochowicz, Lena Filipiuk, Hanna Keńska, Maja Kolińska, Karolina Kwiatkowska, Natalia Matera, Antonina Pobran, Daria Sobiech, Natalia Szewczyk, Jakub Tutlewski, Lena Weiss, Kinga Żelazko;

ID – Klaudia Zawadzka;

IE – Hanna Urbańska;

IF – Filip Kujawa,  Szymon Suchara, Filip Żuchowski, Anastazja Żuk.

Gratulacje od wicedyrektora szkoły odebrali także następujący uczniowie klas drugich:

2A – Julia Gałązka, Górna Zofia, Amelia Łaskarzewska, Tymoteusz Jankowski, Maja Mettel, Kazimierz Nieścier, Piróg Cyprian, Adrianna Popławska, Marek Serkowski, Beniamin Socha, Jan Szwed;

2B – Maja Kędroń, Zuzanna Kruzińska;

2C – Baranek Alicja, Maria Białkowska, Alicja Nowosielska, Natalia Stec, Anna Steiniger, Julia Suchcicka;

2D – Otylia Bisewska, Pola Bychowska, Julia Czermak, Gabriela Gilewska, Maja Wesołowska.

Wśród uczniów klas trzecich najwyższe wyniki uzyskali:

3A – Piotr Goździejewski, Marta Majewska, Adam Sosnowski;

3B – Lena Bach, Aleksy Słodownik, Aniela Szymańska- Sztym;

3C- Zuzanna Borowiec, Wiktoria Latkiewicz.

Szczególne gratulacje otrzymali najlepsi uczniowie  klas maturalnych:

4A – Marcin Mierzwiński, Aleksandra Pawłowska, Tymoteusz Warchoł;

4B – Agnieszka Milanowska, Daria Skorupa, Sandra Statkiewicz;

4C – Anna Szczepanek, Bartosz Wiśniewski.

W gronie wyróżnionych znaleźli się również uczniowie ze stuprocentową frekwencją oraz klasa 1C, która osiągnęła najwyższe wyniki w nauce wśród wszystkich klas. Za najlepszą frekwencję odebrała gratulacje klasa 1A.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice uczniów gratulują wszystkim tegorocznym licealistom, którzy przystępując do olimpiad i konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024 pracują już dzisiaj na kolejny sukces szkoły.

Dorota Klofczyńska