SZKOLNY JUBILEUSZ

Co pięć lat – od roku 1989, w którym otrzymali świadectwo dojrzałości – spotykają się cyklicznie absolwenci z klasy humanistycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku, wychowankowie Pani Stanisławy Wojciechowskiej – Soi. Tym razem odwiedzili swoje liceum 05 października 2019 r. , świętując perłowy jubileusz egzaminu dojrzałości.

W sali nr 27 zajęli swoje miejsca, by po latach uczestniczyć w niecodziennej lekcji języka polskiego hospitowanej przez panią Dyrektor Hannę Lalak. Dobrze ten schował, kto schował w pamięci – słowa napisane własnoręcznie przez wychowawcę klasy na tablicy wraz z powrotem do szkolnych, szczęśliwych i beztroskich lat przysporzyły uczestnikom jubileuszu wielu wzruszeń i uśmiechów.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w uroczystości i cieszymy się, że włączyli nas Państwo do grona osób, które mają miłe wspomnienia związane z I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Malborku.

Dyrekcja I LO w Malborku